wtorek, 29 marca 2016

SMAKOWITA ELLA - recenzja książkiWitam. Dziś zamiast przepisu, chciałam Was zaprosić na recenzje książki "SMAKOWITA ELLA" wydawnictwa  ZNAK. Autorką książki jest Ella Woodward autorka bloga kulinarnego "Deliciousy Ella".Ella to była modelka, która w wieku 19 lat przeszła ciężką chorobę, która niemalże doprowadziła ją do inwalidztwa. Wtedy postanowiła całkowicie zmienić swój sposób odżywiania i co za tym idzie całe swoje życie. Z dnia na dzień przeszła na dietę roślinna, wegańską, bezglutenową, wolną od wszelkich dodatków chemicznych. Nowe menu całkowicie uleczyło ją z choroby i zmieniło jej życie. Stała się zdrową zawsze uśmiechniętą osobą. Jej książka odniosła wielki sukces. W Wielkiej Brytani sprzedało się ponad 200 000 egzemplarzy, a blog Elli miesięcznie odwiedza ponad 2 000 000 czytelników.Sama książka zawiera ponad 100 smakowitych i nieskomplikowanych przepisów na zdrowe i kolorowe dania. Znajduje się w niej także wiele porad dotyczących zdrowego odżywiania i stylu życia.
Książka jest bardzo pięknie wydana, opatrzona mnóstwem smacznych zdjęć, bardzo lekko i przyjemnie się ją czyta. Ja osobiście wybrałam już kilka dań, które przygotuję w najbliższym czasie.
Polecam wszystkim zapoznanie się z książką zwłaszcza teraz w okresie wiosennym, kiedy nasz organizm domaga sie sporej dawki witamin, a zielone produkty są ogólnie dostępne :)Wydawnictwo znak przygotowało dla czytelników mojego bloga specjalny kod rabatowy umożliwiający zakup książki Smakowita Ella z rabatem, jeśli macie ochotę proszę kliknąć w poniższy link
http://www.znak.com.pl/SmakowitaElla

3 komentarze:

  1. Słyszałam o tej książce ostatnio, ale nie znam autorki, odwiedzę bloga:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też ostatnio słyszałam o książce, może warto się bardziej niż zainteresować>:)

    OdpowiedzUsuń