O mnieCzy lubię gotować, pewno,że lubię :) Jestem mamą, żoną i córką. Moja rodzinka lubi tradycyjne dania i takie przygotowuję. Ma być prosto szybko i smacznie. Chociaż jeśli się zdarzy jakiś eksperyment kuchenny czy bardziej skomplikowane danie tez jest chętnie zjadane. Swojego bloga traktuję jako mój notes z przepisami. Już jako dziecko przygotowywałam takie notesy dla mamy i babci. Oczywiście wtedy to były przepisy wycinane z gazet, ładnie ozdobione i podarowane na Dzień Matki, czy Dzień Babci.
Po za kuchnią jest jeszcze mój ogród, z którego czerpię siłę ( choć wymaga dużo pracy) i moje zwierzaki. Jeden nie znosi pozować do zdjęć, drugi wręcz uwielbia. :) Zgadniecie który ?:)

Wszystkie zdjęcia umieszczone na blogu  są moją własnością nie wyrażam zgody na ich  kopiowanie, publikowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody, są one chronione ustawą o prawach autorskich. Przepisy są głównie mojego autorstwa, jeśli nie to zawierają w poście informację o źródle i autorze. Jeśli wykorzystasz mój przepis na swoim blogu, czy stronie nie zapomnij podać źródła skąd pochodzi.
Dziękuję za wszystkie odwiedziny i komentarze na blogu i jednocześnie zapraszam ponownie.
Pozdrawiam :)


3 komentarze:

  1. Naturalnie, piesek nielubi pozować

    OdpowiedzUsuń
  2. pozdrawiam bardzo mi się podoba Pani blog zaczynam od sznycli z cukinią

    OdpowiedzUsuń