wtorek, 23 marca 2021

GREENPRINT - recenzja książki

 
Zapraszam na recenzję książki " GREENPRINT Jak dzięki zielonej diecie uzdrowić siebie i świat " autorstwa Marco Borges. 
Marco Borges jest fizjologiem sportu, a także trenerem i dietetykiem gwiazd. Założycielem 22Days Nutrition, firmy zajmującej się propagowaniem zdrowego stylu życia. Autorem książki "22-dniowa rewolucja", która stała się bestsellerem słynnym niemalże na cały świat. W/g "New York Timesa" stał się najlepiej sprzedającym się pisarzem.

Greenprint to program zawierający  22 zasady zdrowego trybu życia i żywienia na bazie roślinnej,  opartych o dane kliniczne i lata doświadczeń zdobytych przez autora. Program, dzięki któremu jesteśmy w stanie zapobiec chorobom lub odwrócić ich skutki. Zmienić swoje ciało, duszę a nawet całą planetę.
Program przedstawiony jest w trzech poziomach, w zależności czy chcemy go wdrożyć od razu, czy stopniowo.Świetny poradnik na temat naszego zdrowia, zawiera nie tylko dietę, ale cały plan żywieniowy z ciekawymi przepisami opatrzonymi dokładnymi wskazówkami, które odmienią naszą kuchnię i podejście do przygotowywania zdrowych posiłków. W efekcie czego jesteśmy w stanie poprawić nie tylko swój wygląd zewnętrzny ale i samopoczucie. 
Książka bardzo ciekawa, zasady proste, na pewno część z nich, jak nie wszystkie wdrożę do swojego życia. Polecam ją każdemu, warto spojrzeć na świat z innej perspektywy. 
Ładnie wydana, dobrze się czyta. Polecam i do własnej biblioteczki i na prezent.tytuł  GREENPRINT Jak dzięki zielonej diecie uzdrowić siebie i świat
autor  Marco Borges
wydawnictwo ZNAK

3 komentarze:

  1. Książka bardzo interesująca, na pewno warto spojrzeć na zdrowie i odżywianie z innej perspektywy i zastanowić się co możemy zmienić w naszym codziennym życiu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawa książka :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Myślę, że warto przejrzeć tę książkę 😊

    OdpowiedzUsuń