wtorek, 29 marca 2016

SMAKOWITA ELLA - recenzja książki



Witam. Dziś zamiast przepisu, chciałam Was zaprosić na recenzje książki "SMAKOWITA ELLA" wydawnictwa  ZNAK. Autorką książki jest Ella Woodward autorka bloga kulinarnego "Deliciousy Ella".



Ella to była modelka, która w wieku 19 lat przeszła ciężką chorobę, która niemalże doprowadziła ją do inwalidztwa. Wtedy postanowiła całkowicie zmienić swój sposób odżywiania i co za tym idzie całe swoje życie. Z dnia na dzień przeszła na dietę roślinna, wegańską, bezglutenową, wolną od wszelkich dodatków chemicznych. Nowe menu całkowicie uleczyło ją z choroby i zmieniło jej życie. Stała się zdrową zawsze uśmiechniętą osobą. Jej książka odniosła wielki sukces. W Wielkiej Brytani sprzedało się ponad 200 000 egzemplarzy, a blog Elli miesięcznie odwiedza ponad 2 000 000 czytelników.







Sama książka zawiera ponad 100 smakowitych i nieskomplikowanych przepisów na zdrowe i kolorowe dania. Znajduje się w niej także wiele porad dotyczących zdrowego odżywiania i stylu życia.
Książka jest bardzo pięknie wydana, opatrzona mnóstwem smacznych zdjęć, bardzo lekko i przyjemnie się ją czyta. Ja osobiście wybrałam już kilka dań, które przygotuję w najbliższym czasie.
Polecam wszystkim zapoznanie się z książką zwłaszcza teraz w okresie wiosennym, kiedy nasz organizm domaga sie sporej dawki witamin, a zielone produkty są ogólnie dostępne :)







Wydawnictwo znak przygotowało dla czytelników mojego bloga specjalny kod rabatowy umożliwiający zakup książki Smakowita Ella z rabatem, jeśli macie ochotę proszę kliknąć w poniższy link
http://www.znak.com.pl/SmakowitaElla

3 komentarze:

  1. Słyszałam o tej książce ostatnio, ale nie znam autorki, odwiedzę bloga:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też ostatnio słyszałam o książce, może warto się bardziej niż zainteresować>:)

    OdpowiedzUsuń